حمایت از اقشار آسیب پذیر دستاورد مهم مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها است

فرماندار خواف گفت: حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر از دستاوردهای مهم اصلاح ارز ترجیحی و مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها است.

به گزارش عصر سنگان : مهدی عباسپور در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: دولت سیزدهم با برنامه ریزی دقیق این طرح را به عنون یکی از ضرورتهای اقتصادی کشور در دست اجرا دارد و همه بخشها و مسوولان ذیربط باید با عمل به وظایف خود دولت را در انجام این طرح مهم یاری دهند.

وی اظهار داشت: جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، امید، پیشرفت و نشاط را در جامعه جاری می سازد و نهادینه سازی آن در جامعه نیازمند فرهنگ سازی همه بخشها است و هر بخشی باید وظایف خود را در این زمینه به خوبی بشناسد و به آن عمل کند.

فرماندار خواف، جهاد تبیین را وظیفه و رسالتی خطیر دانست و گفت: در وضعیت حساس کنونی، بیان دستاورد های نظام جمهوری اسلامی و اقدامات دستگاه های اجرایی، امید، پیشرفت و نشاط را در جامعه جاری می کند.

وی از تدوین سند توسعه شهرستان خبر داد و بهره برداری و مطالعه دقیق این سند توسط دستگاه ها را ضروری عنوان کرد و خواستار برنامه ریزی کلیه دستگاهها بر اساس سند مذکور شد.

فرماندار خواف با اشاره به  اهداف و رویکردهای دولت مردمی سیزدهم، تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به موقع و جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع،  اجرای عدالت، حفاظت و حراست از اموال دولتی ، احصاء مشکلات و مدارا با مردم را از دیگر ویژگی‌های مدیران این دولت ذکر کرد.