امرایی مدیرعامل فولاد سنگان

شهدا با تقدیم جان خود، از تمامیت ارضی و آبروی مملکت حفاظت کردند

به همت شرکت فولاد سنگان یادواره شهید محمد ابراهیم زکی و هفت شهید کارمند شهرستان خواف گرامیداشت هفته دولت در حسینیه الزهرا(س) این شهرستان برگزار شد.

مدیر عامل شرکت فولاد سنگان در این مراسم گفت: سرزمین ایران سراسر دلاوران و شرافتمندانی است که در ۸ سال دفاع مقدس و در ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی، جهت حفظ کیان و امنیت کشور در جبهه های حق علیه باطل حاضر شدند و با تقدیم جان، از تمامیت ارضی و آبروی مملکت حفاظت کردند.

علی امرایی بیان کرد: شهیدانی چون سلیمانی، همدانی و مدافعان حرمی بودند و هستند که در صدها و هزاران کیلومتر دورتر ، جانشان را تقدیم اسلام و انقلاب کردند تا فتنه به ایران عزیز وارد نشودو امروز ما در محضر شهید محمد ابراهیم زکی هستیم که بعنوان شهید گمنام میهمان شهرستان خواف بود و به تازگی هویت این عزیز شناسایی شده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در جمع تولید کنندگان فرمودند: شما افسران جنگ اقتصادی هستید و اقتصاد را نبایدبه تحریم وصل کرده و تلاش کنید تا توسعه اقتصادی رخ دهد و خدمات انجام شده توسط نظام را در راستای جهاد تبیین به مردم بازگو کنید.

مدیرعامل شرکت فولاد سنگان اظهار داشت: خوشبختانه در جنگ اقتصادی و به همت تلاشگران شرکت، روز به روز رونق اقتصادی توسعه یافته و الحمدلله به لطف نظام و انقلاب، بیش از دوهزار نیروی مستقیم در شرکت فولادسنگان مشغول بکار هستند و این مهم فقط به برکت سرمایه گذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این منطقه است.

امرایی در پایان خاطر نشان کرد:ان‌شاالله همه ما سربازان قابلی در حوزه صنعت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

گفتنی است در این مراسم از خانواده محترم هفت شهید کارمند شهرستان خواف و خانواده معظم شهید تازه شناسایی شده” محمد ابراهیم زکی” تجلیل شد.