مدیرعامل سیمیدکو سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت

مهندس محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) با صدور پیامی، دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش عصر سنگان، به نقل از روابط عمومی سیمیدکو، مهندس محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو)، به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام مدیر عامل سیمیدکو بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه ..

“هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با دشمنان آماده سازید” (سوره مبارکه الأنفال آیه ۶۰)

 

فرا رسیدن دوم اردیبهشت ماه “سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی” به فرمان حضرت روح الله(ره) یادآور مجاهدت های کم نظیر سبزپوشان غیوری است که در همه ی عرصه های عزّت و اقتدار ایران اسلامی خوش درخشیده اند.

رسالت و ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه میدان ها و عرصه ها، دفاع از انقلاب و مردم بوده و ایران اسلامی به داشتن چنین نهاد خدمتگذاری به خود می بالد.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان ولایتمدار شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) سالروز تاسیس این نهاد ارزشمند و انقلابی را به آحاد ملت شریف و علی الخصوص پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده های گرانسنگ این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون این نیروی الهی را در سایه زعامت فرماندهی معظم کل قوا، رهبر فرزانه ی امت اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) در حراست و پاسداری از دستاوردها و ارزش های عظیم انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

والسلام

محمد مدنی فر

مدیرعامل سیمیدکو