مشاور ارشد مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:

معلمان گرانبهاترین عنصر وجودی خود را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

جشن بزرگ «سپاس معلم» با حضور مشاور ارشد مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، فرماندار و جمعی از مسئولین و فرهنگیان شهرستان خواف با محوریت تقدیر از پیشکسوتان، مدیران پیشین و منتخبین معلمان و کادر اجرایی آموزش و پرورش در محل مدرسه تاریخی غیاثیه خرگرد برگزار گردید.

ابوالقاسم خسروی ضمن گرامیداشت هفته معلم با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب «همه مرهون زحمات معلمان هستیم» اظهار داشت؛ شهید استاد مرتضی مطهری مانند چراغی است که راه را برای ما روشن می سازد و نقش الگویی وی به گونه ای است که همه ما باید به آن عشق بورزیم و او را به همه معرفی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه شهید استاد مرتضی مطهری و نوشته هایش بهترین راهنما و الگوی معلمی است تشریح کرد؛ مطالعه آثار وی ما را از هرگونه مطالعه کتاب دیگر بی نیاز می سازد.

مشاور ارشد مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی،از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خواف و همکارانش برای برگزاری چنین جشن باشکوهی در فضایی بسیار زیبا،تاریخی و مرتبط با حضور مهمانان ویژه ای همچون مدیران سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان خواف تشکر نمود.

وی با اشاره به تعداد بسیار بالای معلمانی که برای دانش و دانش آموزان ایثار و فداکاری نموده اند از رسانه ها خواست تا این موضوعات را منعکس نمایند و جایگاه معلم را حفظ کنند.

وی در پایان سخنانش ضمن ابلاغ سلام و تبریک  شوشتری مدیرکل آزاده و انقلابی خراسان رضوی خاطر نشان کرد؛ معلمان باید از لحاظ مادی آرامش خاطر داشته باشند تا بتوانند در مسیر الهی و رسالت انبیایی خویش به بهترین نحو عمل نمایند.