پیام تبریک مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان به مناسبت روز صنعت و معدن

مجید معصومی مديرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در پيامي دهم تيرماه روز ملي صنعت و معدن را به همه تلاشگران و فعالان اين عرصه در كشور، خصوصا پرسنل اين مجموعه تبريك گفت.

به گزارش عصر سنگان به نقل از روابط عمومی احیاسپاهان: مهندس مجید معصومی مديرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در پيامي دهم تيرماه روز ملي صنعت و معدن را به همه تلاشگران و فعالان اين عرصه در كشور، خصوصا پرسنل اين مجموعه تبريك گفت.

متن پیام به شرح ذیل است…

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن دهم تیرماه مصادف با روز صنعت و معدن، فرصت مغتنمی است تا در این روز ضمن پاسداشت تلاش و همت ستودنی صنعتگران و معدن‌کاران و تکریم مقام ارزشمند آنان در اهتزاز پرچم کشور بر بلندای قله‌های پیروزی، به نقش ارزنده این جهادگران عرصه تولید و همه‌ی مدیران، مهندسان و کارگران این بخش مهم و حیاتی تأکید کنیم و دست‌های آنان را به گرمی بفشاریم.
خوشبختانه حوزه صنعت و معدن ایران در سال‌های اخیر مسیر رو به رشد و پویایی چشمگیری در مسیر افزایش تولید، توسعه پایدار و تقویت اقتصاد مقاومتی طی کرده است.
اینجانب این روز ملی را به همه صنعتگران و معدنکاران کشور، بالاخص همکاران سخت کوش خود در شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزونشان را از خداوند متعال خواستارم.

مجید معصومی
مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان